Automatický pěnič mléka Catler MF 8010 recenze

Indukční pěnič mléka značky Catler je určen k ohřevu a pěnění mléka. Hodí se např. k přípravě cappuccina, caffé latte, frappé, kakaa apod. Poslouží vám zejména v případě, když nemáte k dispozici parní trysku u kávovaru ke šlehání mléka.

Recenze

Pěnič mléka Catler MF jsem si pořídila při otevírání malé kavárny jako pomocníka při přípravě kávových nápojů, který jsem měla v plánu využívat, dokud se nenaučím dobře pěnit mléko pod tryskou kávovaru. I když už práci s tryskou zvládám, stále u nás v kavárně pěnič najde využití.

Zcela bez problémů a během několika minut napění studené i teplé, polotučné i plnotučné mléko. Pěna je hustá, vláčná, bez větších bublinek. Pěnič má nastavitelnou teplotu od studeného pěnění až po 80 stupňů, jednoduše se ovládá a je opatřen ochranným systémem proti spuštění naprázdno. Údržba je snadná. Stačí jej vypláchnout a vytřít hubkou. Je lehký, poměrně malý a skladný. Používám jej už rok a to několikrát denně. Zatím nejeví známky opotřebení a funguje spolehlivě. K sehnání jsou i levnější pěniče. Tento stojí zhruba 3 800 kč a patří mezi ty dražší. Jsem s ním ale hodně spokojená, takže za mě je to dobrá investice.

Shrnutí

  • snadné ovládání
  • spolehlivý
  • vytvoří krásnou mikropěnu
  • od studeného pěnění až po 80 stupňů
  • jednoduše se čistí
  • vyšší cena

catler pěnič mléka

Lucie

About kavovezrno

Jmenuji se Lucie a mým velkým koníčkem je káva, navštěvování kaváren a restaurací, pečení i vaření. Svoji první kavárnu jsem otevřela v roce 2014 v malém městě na Jižní Moravě. Přišla jsem k ní doslova jako slepý k houslím. Bez jakéhokoli očekávání a ambic. Druhou kavárnu jsem začala provozovat o čtyři roky později v Brně. Začínala jsem s půjčkou a nulovými znalostmi z této oblasti. Obě kavárny se nicméně staly úspěšnými a hojně navštěvovanými. Hlavním tématem mého webu je tedy káva a jídlo. Můj blog slouží především jako moje vlastní online kuchařská kniha. Když se mi něco povede, zapíšu si recept, abych se pak k němu mohla příště vrátit. Budu ráda, když se tady budete inspirovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *