Kontakt a catering na míru

S dotazy ohledně spolupráce či poptávky a rezervace termínu pro catering se na nás můžete obrátit na tel. čísle nebo emailu.

Lucie Zábranská  737 849 136

email: lucie.zabranska@gmail.com

  • Kávový bar

Pracujeme s jednodruhovou výběrovou kávou, připravujeme oblíbenou filtrovanou kávu, mléčné i šlehačkové speciality, kávové nápoje s alkoholem (irská káva, rumové kávy) i ledové kávy. Využíváme také alternativních metod přípravy kávy (V60, aeropress, chemex) a na přání můžeme veškeré nápoje připravit z rostlinných variant mléka i smetany.

  • Čokoládový raut, dorty, zákusky

Oblíbeným zpestřením oslav je čokoládový raut, který v našem podání obsahuje kvalitní rozpouštěnou čokoládu (přes 50 % kakaa) v kombinaci s čerstvým ovocem, oříšky, karamelem a domácí šlehačkou. Opět je zde možnost vše připravit z rostlinné smetany a mléka. Dle domluvy rádi připravíme i dorty a jiné zákusky.

  • Vinný bar

Na míru vaší oslavě připravíme vinný lístek s nabídkou lahvových či sudových vín dle individuálních preferencí. Vybereme vhodnou skladbu odrůd i vinařství.

  • Rumový bar

Ochutnejte oblíbené rumy různého původu i stáří, ve kterých budete nacházet chutě cukrové třtiny, karamelu, rozinek nebo koření. Vytvoříme pro vás vhodné rumové degustační menu i nabídku míchaných drinků na bázi rumu.

  • Nealko bar

Zajistíme a připravíme horké i studené nápoje, domácí limonády, BIO jablečný mošt, čaje a jiné další nealkoholické nápoje.

Stačí si vybrat, o jakou část naší nápojové nabídky máte zájem. Na přání vám vytvoříme nápojové menu. Ceny sestavujeme dle individuální poptávky.

Tel: 737 849 136

email: lucie.zabranska@gmail.com