Kávovary Elektra

Italská společnost Elektra byla založena roku 1947 Umbertem Fregnanem. Od počátku se zabývala výrobou profesionálních kávovarů. V současné době se pod značkou Elektra vyrábí i kávovary určené pro domácí použití. Design kávovarů Elektra je honosný a reprezentativní. Některé jsou vyráběny v duchu inspirace minulostí: 50., 60. léta apod. Kávovar Elektra může být dominantou kavárny i zasedacího sálu ve firmách. Pozornost upoutá všude.

Elektra Maxi U1-G

kávovar elektra

 

Electra Classic Z1A

 

elektra kávovar

Všechny kovové součástky kávovarů se vyrábí přímo v Elektře a jsou ručně kompletovány. Za zmínku rozhodně stojí kávovary Elektra z řady Belle Epoque z ručně leštěného kovu, které evokují návrat do minulosti. Hodí se zejména do luxusních kaváren.

Belle Epoque Q1 Elektra

kvaovar elektra belle

 

 

Lucie

About kavovezrno

Jmenuji se Lucie a mým velkým koníčkem je káva, navštěvování kaváren a restaurací, pečení i vaření. Svoji první kavárnu jsem otevřela v roce 2014 v malém městě na Jižní Moravě. Přišla jsem k ní doslova jako slepý k houslím. Bez jakéhokoli očekávání a ambic. Druhou kavárnu jsem začala provozovat o čtyři roky později v Brně. Začínala jsem s půjčkou a nulovými znalostmi z této oblasti. Obě kavárny se nicméně staly úspěšnými a hojně navštěvovanými. Hlavním tématem mého webu je tedy káva a jídlo. Můj blog slouží především jako moje vlastní online kuchařská kniha. Když se mi něco povede, zapíšu si recept, abych se pak k němu mohla příště vrátit. Budu ráda, když se tady budete inspirovat.

Komentář “Kávovary Elektra

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *